Koningshoek Lizzy (voorlopig kroon)

2005

Bruin

 

V:Hoppenhofís Shardon

MV:Marnehoeveís Everest

 

Nakomelingen:

2010:Koningshoek Wesley

V:Orchidís Tygo

2011: Koningshoek Luciano

V: Oosterbroek Francois

 

Premies:

2009:1e

2010:1e

CMK: Voorlopig kroon

 

Predikaten

2009:Ster

 

 

 

 

______________________________________________

 

Koningshoek Charming Lady

2004

Donkerbruin

 

V:Meonbury Peter Rabbit

MV:Carlo

 

Nakomelingen:

2009:Koningshoek Peter Pan

V:Make My World

 

Premies:

2009:2e

 

 

__________________________________

 

Cateshill Stardust (ster)
2004
Bruin
 
V:Orchid's Tygo
MV:Beechwood Comet

 

Premies

2008:1e + kampioen RK Breukelen 4 Jaar en oudere merries

2009:1e

 

Predikaten

2009:Ster

 

Nakomelingen

2010:Koningshoek Florian

V:Melle Wiebert

2011: Koningshoek Emmelie

V: Jacodiís Boís Barclay

 

 

__________________________________

 

 Celine-L (ster)
2003
Vos
 
V:Marits Mistique
MV:The Rascals Farm Beau Geste
 
Nakomelingen
2007:Koningshoek Chanel
V:Hoppenhof's Shardon

2009:Koningshoek Mitchell (1e premie + veulenkampioen regio west 2009)

V:Kantjeís Appart

2011: Koningshoek Cacharel (1e premie)

V: Melle Wiebert
 
Premies
2005:1e
2008:1e

2009:1e

 

Predikaten

2009:Ster

 

 

__________________________________

 

Desiree's Naomi (kroon)
1999
Bruin
 
V:Marnehoeve's Everest
MV:Polsbury Picasso
 
Nakomelingen
2005:Koningshoek Lizzy (ster)
V:Hoppenhof's Shardon
2007:Koningshoek Yoerie
V:Nieuwmoedís Patrick

2008:Koningshoek Milan

V:Woodrow Carisbrooke

2009:koningshoek Nina

V:Orchidís Tygo

2010:Koningshoek Alexandro

V:Orchidís Tygo
2011: Koningshoek Veronique

V: Oosterbroek Francois


Premies
1999:1e
2000:1e
2002:1e

2007:1e
 
Predikaten
2002:ster
2007:kroon

naomie1.jpg

__________________________________


Heidehof's Lanita
1999
Stekelharig zwart
Welsh K
 
V:Valentino
MV:Gredington Viceroy
 
Nakomelingen
2004:Koningshoek Marianne
V:Hoppenhof's Erwin
2005:Koningshoek Ashley
V:Orchard Boginov

2009:Koningshoek Pascal

V:Woodrow Carisbrooke

2011: Koningshoek Paradise Cocktail

V: Klein Roderijs Cocktail

 

 __________________________________

 

Kolbrie Princess-Amy
1998
Koffievos

V:Carlo
MV:Kantje's Korporaal

Nakomelingen
2002:Dancer
V:Justice H.R.
2004:Koningshoek Charming Lady
V:Meonbury peter Rabbit

2008:Koningshoek Remy

V:Nieuwmoedís Patrick

2009:koningshoek Dominique

V:Nieuwmoedís Patrick

2010: Koningshoek Melanie

V:Melle Wiebert

 

 

 

 

__________________________________________________

Schuurgraaf's Liselotte (Prestatie fokmerrie)
1995
zwart
 
V:Merrie Moscan
MV:Briljant
 
Nakomelingen

2000:Daan (prestatie pony)

V:Kantjeís Armando
2002:Norman
V:Kantje's Armando
2003:Koningshoek Bentley
V:Corso
2005:Koningshoek Lucky Star
V:Hoppenhof's Vivaldi
2007:Koningshoek Cashmir (1e premie)
V:Woodrow Carisbrooke

2008:Koningshoek Mistique (1e premie +veulenkampioen regio zuid 2008)

V:Woodrow Carisbrooke

2010:Koningshoek Lucie

V:Polsbury Pirelli
 
Premies
1999:1e

lisa.jpg
______________________________________________________

 

Oosterwijk's Irma (ster)
1995
Bruin
 
V:Ruighenrode's Dwight
MV:Narcissusfield's Duke
 
Nakomelingen

2005:Koningshoek Contessa
V:Hoppenhof's Shardon
2007:Koningshoek Da Vinci
V:Polsbury Pirelli

2008:Koningshoek Casper

V:Make my world

2009:Koningshoek Donna

V:Orchidís Tygo

2010:Koningshoek Rosalie

V:Orchidís Tygo
 
Premies
1995:1e
1998:1e
 
Predikaten
1998:ster

 

______________________________________________________

 

Silvertown Starlet (kroon)
1989
Bruin

V:Beechwood Lucky Star
MV:Queenswood Solomon

Nakomelingen
1996:Bower's Kantje Boord
V:Carlo
1997:Bower's Busy Lizzy
V:Molenaar's Golden King
1998:Bower's Voilet (ster)
V:Valentino
1999:Bower's Larch
V:Valentino
2001:Bower's Sunflower
V:Mastwood Pepperson
2007:Koningshoek crown Royal Roinja
V:Polsbury Pirelli

2008:Koningshoek Nicky

V:Hoppenhofís Shardon

2009:Koningshoek Esmee

V:Kantjeís Appart

premies
1990:1e
1991:2e
1992:1e
1993:1e

predikaten
1993:ster
1996:kroon

 

starlet.jpg

____________________________________________________

 

Angelie (ster preferent)

1989

bruin

 

V:Anydale Nico

MV:Dukeís Forest Oberon

 

Nakomelingen

1994:Oleander

1995:Mikel (presetatie dekhengst)

V: Wicked Courtjester

1996:Alexander

1998:Rex (ster)

1999:Gulliver

2001:Angel

2002:Ashley

V:Meonbury Peter Rabbit

2003:Amber

2005:Amalia (ster)

V:Woodrow Carisbrooke

2006:Casper

2007:Joran

2009:Koningshoek Brian

V:Woodrow Carisbrooke

 

Premies

1993:1e

 

Predikaten

1993:Ster

2009:Preferent

 

 

_______________________________________________________

 

Sifra
2000
Lichtbruin
 
V:Beaucandan Brendan
MV:Oosterbroek Yago
 
Nakomelingen
2004:Koningshoek Riley
V:Hoppenhof's Vivaldi
2005:Koningshoek Jason
V:Hoppenhofís Vivaldi

2008:Koningshoek Tamarinde (1e premie)

V:Woodrow Carisbrooke

2010:Koningshoek Spyker

V:Woodrow Carisbrooke

2011: Koningshoek Katy

V:Woodrow Carisbrooke